Paprasta.

taksikaina.lt sukurta visiems, kurie kartą per mėnesį, per savaitę ar kasdien naudojasi taksi paslaugomis. Šiame puslapyje galite patogiai ir greitai sužinoti savo kelionės atstumą ir kainą vos kelių mygtukų paspaudimu. Taip pat patogiai pateikiamos taksi kainos ir taksi numeriai. Sistema naudotis labai paprasta, todėl net jei Jūsų tėvai važinėja taksi, išmokykite juos prieš iškvietimą sužinoti kelionės kainą ir leiskite būti ramiems, jog turite mokėti panašiai, kiek rodo taksi skaitliukas.

Greita.

Kaip minėjome – vos keli mygtuko paspaudimai leis Jums sužinoti taksi kelionės kainą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar kituose Lietuvos miestuose ir miesteliuose, kur teikiamos taksi paslaugos. Jei skubate iš taško A nuvažiuoti į tašką B, gali būti ramūs, jog mūsų sistemoje užtruksite iki minutės, tačiau sužinosite pačią svarbiausią savo kelionės informaciją, kuri padės sutapyti laiko ir pinigų. Mes už tai, jog savo tikslą pasiektumėte pigiau, bet kokybiškiau.

Patogu.

Nuo šiol Jums nebereikia iš akies spėti, kiek apytiksliai kainuos kelionė taksi. Taksi Vilniuje, taksi Kaune ar taksi Klaipėdoje – kur bebūtumėte ir kokį atstumą už kiek pinigų turėtumėte nuvažiuoti, galite pasitikrinti ten, kur yra internetas. Net savo mobiliajame telefone galite pažiūrėti, ar tai, kas rodoma taksi skaitliuke atitinka tikrovę.

Daugiau informacijos.

Jei apie projektą taksikaina.lt norite sužinoti daugiau, parašykite kūrėjams adresu info@paperplanes.lt.